139. Antikviteter
oljelampa Sydeuropa, hög ålder, lergods, höjd 5, längd 10 (avslag), fossil hög ålder, 5x4, 2 spännen sent 1700-tal, järn/koppar/mässing, 9x8, väskbygel empir, förgylld mässing, längd 12, dragring 1800-tal, sovelfat samt 3 assietter allmoge 1800-tal, trä, diameter 35/19
- 21 100 kr
Sön 21 2025 - 51 000 kr
Sön 21 2025 - 2950 kr
Sön 21 2025 - 5900 kr
Sön 21 2025 - 2850 kr
Sön 21 2025 - 5800 kr
Sön 21 2025 - 2750 kr
Sön 21 2025 - 4700 kr
Sön 21 2025 - 2650 kr
Fre 19 2025 - 3600 kr
Fre 19 2025
Öppettider för utlämning måndag-fredag 10-17, lunch 12-13
Slagavgift 50 SEK ink. moms
vilket innebär att den startar kl 17 söndag 21 september, då kan man välja att vara med live och följa auktionen.