74. Bordslampor 1 par 1950/60-tal
modell GMA 700, Gnosjö metall och armatur (?), mässing samt stam av lindat läder, ej funktionstestade, total höjd 42 (bruksslitage, fläckar på mässing, lamphållarna något lösa)
- 4850 kr
Sön 26 2025 - 5800 kr
Sön 26 2025 - 4750 kr
Sön 26 2025 - 3700 kr
Sön 26 2025 - 5700 kr
Sön 26 2025 - 3650 kr
Sön 26 2025 - 4600 kr
Sön 26 2025 - 3550 kr
Sön 26 2025 - 1500 kr
Sön 26 2025 - 2450 kr
Sön 26 2025
Slagavgift 50 SEK ink. moms
vilket innebär att den startar kl. 17 söndag 26 oktober, då kan man välja att vara med live och följa auktionen.