svart sten med graverad förgylld dekor, urtavla i förgylld mässing och romerska siffror, skulptur i form av spinnerska, gjuten metall, höjd 60, bredd 30 (avslag, smärre nagg)

  • 5
    850 kr
    Sön 17 2025
  • 3
    800 kr
    Sön 17 2025
  • 2
    800 kr
    Sön 17 2025
  • 3
    750 kr
    Sön 17 2025
  • 4
    700 kr
    Sön 17 2025
  • 3
    450 kr
    Sön 17 2025
  • 1
    400 kr
    Lör 16 2025
  • 2
    350 kr
    Lör 16 2025
  • 1
    300 kr
    Tors 07 2025

Öppettider för utlämning efter auktionen
måndag - fredag 10 - 17
lunch 12 - 13

Slagavgift 50 SEK ink. moms

vilket innebär att den startar kl 17 söndag 17 augusti, då kan man välja att vara med live och följa auktionen.