192. Bordsur tidigt 1900-tal
svart sten med graverad förgylld dekor, urtavla i förgylld mässing och romerska siffror, skulptur i form av spinnerska, gjuten metall, höjd 60, bredd 30 (avslag, smärre nagg)
- 5850 kr
Sön 17 2025 - 3800 kr
Sön 17 2025 - 2800 kr
Sön 17 2025 - 3750 kr
Sön 17 2025 - 4700 kr
Sön 17 2025 - 3450 kr
Sön 17 2025 - 1400 kr
Lör 16 2025 - 2350 kr
Lör 16 2025 - 1300 kr
Tors 07 2025
Öppettider för utlämning efter auktionen
måndag - fredag 10 - 17
lunch 12 - 13
Slagavgift 50 SEK ink. moms
vilket innebär att den startar kl 17 söndag 17 augusti, då kan man välja att vara med live och följa auktionen.