rödlackerat trä, genombrutet skuret och förgyllt överstycke, beslag i mässing, ett hyllplan med 2 lådor, öppningsbar botten med förvaringsutrymme, höjd 185, bredd 104, djup 60 (smärre ytslitage, dekordel saknas)

Auktionen startar 1 december 17:00
Värdering 3 000 kr

  • Inga bud att visa

OBS! endast förhandsvisning, text kan ändras/uppdateras! mer objekt kommer, komplett katalog 22/11