12. Byrå Sverige rokoko 1700-talets mitt
brunbetsad polerad furu, svängd front, tre lådor, beslag och ornament i förgylld mässing, profilerad skiva, äldre men senare lås, höjd 78, bredd 122, djup 56 (sidorna med torksprickor)
- 84 300 kr
Sön 07 2025 - 94 200 kr
Sön 07 2025 - 84 100 kr
Sön 07 2025 - 94 000 kr
Sön 07 2025 - 83 900 kr
Sön 07 2025 - 93 800 kr
Sön 07 2025 - 82 700 kr
Sön 07 2025 - 72 600 kr
Sön 07 2025 - 72 200 kr
Sön 07 2025 - 62 100 kr
Lör 06 2025
Slagavgift 50 SEK ink. moms