78. Jan Johansson Orrefors
2 stycken skulpturer glas "Skyskrapa I och II", signerad 51-75 och 55-75 Orrefors Gallery -88, höjd 24,5/33, bredd 8 (den högre med nagg)
- 1500 kr
Sön 26 2025 - 3450 kr
Lör 25 2025 - 2400 kr
Fre 24 2025 - 1350 kr
Fre 24 2025 - 2350 kr
Fre 24 2025 - 1300 kr
Mån 20 2025
Slagavgift 50 SEK ink. moms
vilket innebär att den startar kl. 17 söndag 26 oktober, då kan man välja att vara med live och följa auktionen.