1 par trumpetformade, Gusums Bruk nr 65, tidigt 1900-tal, höjd 25, 1 par empirstil, Skultuna 1900-talets andra hälft, höjd 17, ljusstake höjd 15,5

  • 4
    850 kr
    Sön 21 2025
  • 1
    800 kr
    Sön 21 2025
  • 4
    750 kr
    Sön 21 2025
  • 1
    700 kr
    Sön 21 2025
  • 3
    650 kr
    Sön 21 2025
  • 1
    600 kr
    Mån 15 2025
  • 2
    550 kr
    Mån 15 2025
  • 1
    500 kr
    Mån 15 2025
  • 2
    450 kr
    Mån 15 2025
  • 1
    400 kr
    Mån 15 2025
Visa alla

Öppettider för utlämning måndag-fredag 10-17, lunch 12-13

Slagavgift 50 SEK ink. moms

vilket innebär att den startar kl 17 söndag 21 september, då kan man välja att vara med live och följa auktionen.