136. Ljusstakar mässing Gusums bruk
1 par trumpetformade, Gusums Bruk nr 65, tidigt 1900-tal, höjd 25, 1 par empirstil, Skultuna 1900-talets andra hälft, höjd 17, ljusstake höjd 15,5
- 4850 kr
Sön 21 2025 - 1800 kr
Sön 21 2025 - 4750 kr
Sön 21 2025 - 1700 kr
Sön 21 2025 - 3650 kr
Sön 21 2025 - 1600 kr
Mån 15 2025 - 2550 kr
Mån 15 2025 - 1500 kr
Mån 15 2025 - 2450 kr
Mån 15 2025 - 1400 kr
Mån 15 2025
Öppettider för utlämning måndag-fredag 10-17, lunch 12-13
Slagavgift 50 SEK ink. moms
vilket innebär att den startar kl 17 söndag 21 september, då kan man välja att vara med live och följa auktionen.