30. Monterbord Louis XV-stil 1900-talets första hälft
valnöt, beslag och ornament i gjuten mässing, skiva och sidor med infällda glas, höjd 63, bredd 107x68 (smärre fläckar, fanerbuckla/spricka)
Auktionen startar 25 januari 17:00
Högsta bud 450 kr
Värdering
Värdering 1 500 kr
- 3450 kr
Mån 12 2026 - 2400 kr
Mån 12 2026 - 3400 kr
Mån 12 2026 - 2350 kr
Lör 10 2026 - 1300 kr
Lör 10 2026
OBS! katalogen är under produktion, mer objekt kommer!
Slagavgift 50 SEK ink. moms
vilket innebär att den startar kl. 17 söndag 25 januari, då kan man välja att vara med live och följa auktionen.