78. Mulberry handväska "Hobo"
mullvadsfärgat mjukt läder, invändigt tre fack varav ett med dragkedja, utvändigt fack med dragkedja, mässingsfärgade detaljer, märkt Mulberry samt numrerad mässingsplakett, höjd 23, bredd 32 (bruksslitage)
Auktionen startar 25 januari 17:00
Högsta bud 300 kr
Värdering
Värdering 1 000 kr
- 1300 kr
Tors 08 2026
OBS! katalogen är under produktion, mer objekt kommer!
Slagavgift 50 SEK ink. moms
vilket innebär att den startar kl. 17 söndag 25 januari, då kan man välja att vara med live och följa auktionen.