201. Peter Dahl
färglitografi ur Fredmans epistlar, Epistel nr. 38 "Rörande Mollbergs Paradering vid Corporal Bromans graf", signerad, 28,5x41, rammått 44x59
- 4700 kr
Sön 21 2025 - 2650 kr
Sön 21 2025 - 3600 kr
Sön 21 2025 - 2550 kr
Sön 21 2025 - 3500 kr
Sön 21 2025 - 2350 kr
Sön 21 2025 - 1300 kr
Fre 12 2025
Öppettider för utlämning måndag-fredag 10-17, lunch 12-13
Slagavgift 50 SEK ink. moms
vilket innebär att den startar kl 17 söndag 21 september, då kan man välja att vara med live och följa auktionen.