283. Skrivbord engelsk stil
fristående, tre delar, skiva med infällt grönt läder, beslag i patinerad mässing, höjd 78, bredd 13, djup 62 (bruksslitage, repor)
- 1700 kr
Sön 22 2024 - 3650 kr
Sön 22 2024 - 1600 kr
Sön 22 2024 - 2550 kr
Sön 22 2024 - 1500 kr
Sön 22 2024 - 2450 kr
Sön 22 2024 - 1400 kr
Sön 22 2024 - 2350 kr
Sön 22 2024 - 1300 kr
Lör 21 2024
Slagavgift 50 SEK ink. moms
vilket innebär att den startar kl 17 söndag 22 september, då kan man välja att vara med live och följa auktionen.