76. Tallrikar 1 par empir
Paris Frankrike tidigt 1800-tal, signerade Mf. de Dihl et Guerhard à Paris (1780-1829), diameter 24 (smärre dekorslitage)
- 52 100 kr
Sön 26 2025 - 72 000 kr
Sön 26 2025 - 51 900 kr
Sön 26 2025 - 61 800 kr
Sön 26 2025 - 51 700 kr
Lör 25 2025 - 41 600 kr
Fre 24 2025 - 11 500 kr
Lör 18 2025 - 31 400 kr
Lör 18 2025 - 11 300 kr
Lör 18 2025 - 31 200 kr
Lör 18 2025
Slagavgift 50 SEK ink. moms
vilket innebär att den startar kl. 17 söndag 26 oktober, då kan man välja att vara med live och följa auktionen.