porfyr, handtag brännförgylld mässing i form av pinjekotte, fasetterade kanter, höjd 4, bredd 16x6 (lagning)

  • 10
    2 700 kr
    Sön 07 2025
  • 11
    2 600 kr
    Sön 07 2025
  • 10
    2 100 kr
    Sön 07 2025
  • 11
    2 000 kr
    Sön 07 2025
  • 10
    1 500 kr
    Sön 07 2025
  • 9
    1 400 kr
    Sön 07 2025
  • 9
    1 000 kr
    Sön 07 2025
  • 8
    950 kr
    Sön 07 2025
  • 9
    900 kr
    Sön 07 2025
  • 8
    850 kr
    Lör 06 2025
Visa alla

Slagavgift 50 SEK ink. moms