pastell utförd 1892, kopia efter Gustaf Lundberg (1695-1786), porträtt av friherre Henric Theodor Öhrnfeldt, kammarherre hos kejsarinnan Théresia av Österrike, praktfull samtida ram, bronserad och förgylld med slagmetall, atergo anteckningar, signerad, 64x50, rammått 75x62

  • 1
    7 800 kr
    Ons 03 2025
  • 5
    7 600 kr
    Ons 03 2025
  • 1
    7 400 kr
    Ons 03 2025
  • 5
    7 200 kr
    Ons 03 2025
  • 1
    7 000 kr
    Tors 27 2025
  • 4
    6 800 kr
    Tors 27 2025
  • 4
    5 800 kr
    Tors 27 2025
  • 1
    5 600 kr
    Tors 27 2025
  • 1
    5 400 kr
    Tors 27 2025
  • 4
    5 200 kr
    Tors 27 2025
Visa alla

Slagavgift 50 SEK ink. moms