14. Ebba von Koch 1866-1943
pastell utförd 1892, kopia efter Gustaf Lundberg (1695-1786), porträtt av friherre Henric Theodor Öhrnfeldt, kammarherre hos kejsarinnan Théresia av Österrike, praktfull samtida ram, bronserad och förgylld med slagmetall, atergo anteckningar, signerad, 64x50, rammått 75x62
- 17 800 kr
Ons 03 2025 - 57 600 kr
Ons 03 2025 - 17 400 kr
Ons 03 2025 - 57 200 kr
Ons 03 2025 - 17 000 kr
Tors 27 2025 - 46 800 kr
Tors 27 2025 - 45 800 kr
Tors 27 2025 - 15 600 kr
Tors 27 2025 - 15 400 kr
Tors 27 2025 - 45 200 kr
Tors 27 2025
Slagavgift 50 SEK ink. moms