A.P. stolen Danmark 1900-talets mitt, brännstämpel, höjd 98, bredd 78, djup 90 (klädsel med slitage/fläckar, blekt)

  • 15
    61 000 kr
    Sön 07 2025
  • 14
    60 000 kr
    Sön 07 2025
  • 15
    59 000 kr
    Sön 07 2025
  • 15
    58 000 kr
    Sön 07 2025
  • 9
    57 000 kr
    Sön 07 2025
  • 15
    57 000 kr
    Sön 07 2025
  • 9
    56 000 kr
    Sön 07 2025
  • 14
    55 000 kr
    Sön 07 2025
  • 14
    52 000 kr
    Sön 07 2025
  • 9
    51 000 kr
    Sön 07 2025
Visa alla

Slagavgift 50 SEK ink. moms