skulptur kvinnofigur, patinerad brons, monterad på stensockel, signerad 2014 och numrerad 8/8, höjd 34

Bevakningspris uppnått
  • 6
    4 200 kr
    Sön 07 2025
  • 5
    4 100 kr
    Sön 07 2025
  • 2
    4 000 kr
    Sön 07 2025
  • 2
    3 600 kr
    Sön 07 2025
  • 5
    3 500 kr
    Sön 07 2025
  • 2
    3 200 kr
    Sön 07 2025
  • 5
    3 100 kr
    Sön 07 2025
  • 2
    2 500 kr
    Sön 07 2025
  • 5
    2 400 kr
    Sön 07 2025
  • 2
    2 300 kr
    Sön 30 2025
Visa alla

Slagavgift 50 SEK ink. moms