56. Karl-Erik Ekselius
matbord för JOC Vetlanda 1960-tal, 2 iläggsskivor, höjd 72, diameter 105, total länge (225) (smärre slitage på benställningen)
Auktionen startar 1 december 17:00
- 1300 kr
Ons 20 2024