54. Ljuskrona Mellaneuropa 1800-talets senare del
träskuren dekor av bla. drakar och facklor, för 15 ljus, löstagbara ljusarmar, senare elektrifierad takkopp medföljer, höjd 90 (105), diameter 90 (några ljusarmar med lagningar, smärre dekorbortfall)
- 52 500 kr
Sön 07 2025 - 42 500 kr
Sön 07 2025 - 52 400 kr
Sön 07 2025 - 42 300 kr
Sön 07 2025 - 52 200 kr
Sön 07 2025 - 42 100 kr
Sön 07 2025 - 52 000 kr
Sön 07 2025 - 41 600 kr
Sön 07 2025 - 51 500 kr
Sön 07 2025 - 41 100 kr
Sön 07 2025
Slagavgift 50 SEK ink. moms