577. Lockpokaler 1 par empirstil
1900-talets första hälft, olivslipning, kvadratisk fot, höjd 29 (en fot samt en insida lock med nagg)
- 2600 kr
Sön 07 2025 - 3550 kr
Sön 07 2025 - 2500 kr
Sön 07 2025 - 1450 kr
Sön 07 2025 - 2450 kr
Sön 07 2025 - 1400 kr
Sön 07 2025 - 2350 kr
Sön 07 2025 - 1300 kr
Sön 07 2025
Slagavgift 50 SEK ink. moms