11. Nils Nixon 1912-1998
oljemålning på duk, "Förtvivlad väntan", signerad -40, atergo anteckningar, 65x54, rammått 71x60 (3 obetydliga lagningar med retuscher)
Auktionen startar 1 december 17:00
- 1300 kr
Tis 19 2024