oljemålning på duk, "Förtvivlad väntan", signerad -40, atergo anteckningar, 65x54, rammått 71x60 (3 obetydliga lagningar med retuscher)

Auktionen startar 1 december 17:00
Värdering 10 000 kr

  • 1
    300 kr
    Tis 19 2024

OBS! endast förhandsvisning, text kan ändras/uppdateras! mer objekt kommer, komplett katalog 22/11