564. Parker "51" pennor 14k
reservoarpenna samt stiftpenna, toppen med fasettslipade grå stenar, stämplade made in USA 50 Parker 14k gold (reservoar med enstaka bucklor, smärre bruksslitage) (2)
- 94 100 kr
Sön 07 2025 - 114 000 kr
Sön 07 2025 - 93 900 kr
Sön 07 2025 - 103 800 kr
Sön 07 2025 - 93 700 kr
Sön 07 2025 - 103 600 kr
Sön 07 2025 - 93 500 kr
Sön 07 2025 - 103 400 kr
Sön 07 2025 - 93 300 kr
Sön 07 2025 - 103 200 kr
Sön 07 2025
Slagavgift 50 SEK ink. moms