reservoarpenna samt stiftpenna, toppen med fasettslipade grå stenar, stämplade made in USA 50 Parker 14k gold (reservoar med enstaka bucklor, smärre bruksslitage) (2)

  • 9
    4 100 kr
    Sön 07 2025
  • 11
    4 000 kr
    Sön 07 2025
  • 9
    3 900 kr
    Sön 07 2025
  • 10
    3 800 kr
    Sön 07 2025
  • 9
    3 700 kr
    Sön 07 2025
  • 10
    3 600 kr
    Sön 07 2025
  • 9
    3 500 kr
    Sön 07 2025
  • 10
    3 400 kr
    Sön 07 2025
  • 9
    3 300 kr
    Sön 07 2025
  • 10
    3 200 kr
    Sön 07 2025
Visa alla

Slagavgift 50 SEK ink. moms