574. Peter Dahl 1934-2019
färglitografier 3 stycken ur Bellman mappen, epistel nr. 46, 24 samt 30, signerade, bildmått 39x27, rammått 59x44
- 3850 kr
Sön 07 2025 - 1800 kr
Fre 05 2025 - 2750 kr
Fre 05 2025 - 1700 kr
Fre 05 2025 - 2650 kr
Fre 05 2025 - 1600 kr
Fre 05 2025 - 2550 kr
Tors 04 2025 - 1500 kr
Tors 04 2025 - 2500 kr
Tors 04 2025 - 1300 kr
Lör 29 2025
Slagavgift 50 SEK ink. moms