569. Schaeffers pennor 14k
reservoarpenna samt blyertspenna 1950-tal, märtka Schaeffers made in USA samt 585, med gravyr E.S 81-56 (bruksslitage, toppen med smärre stötskada blyertspennan, lock med två smärre bucklor reservoarpennan) (2)
- 113 100 kr
Sön 07 2025 - 93 000 kr
Sön 07 2025 - 112 900 kr
Sön 07 2025 - 92 800 kr
Sön 07 2025 - 112 700 kr
Sön 07 2025 - 92 600 kr
Sön 07 2025 - 112 500 kr
Sön 07 2025 - 92 400 kr
Sön 07 2025 - 112 300 kr
Sön 07 2025 - 92 200 kr
Sön 07 2025
Slagavgift 50 SEK ink. moms