reservoarpenna samt blyertspenna 1950-tal, märtka Schaeffers made in USA samt 585, med gravyr E.S 81-56 (bruksslitage, toppen med smärre stötskada blyertspennan, lock med två smärre bucklor reservoarpennan) (2)

  • 11
    3 100 kr
    Sön 07 2025
  • 9
    3 000 kr
    Sön 07 2025
  • 11
    2 900 kr
    Sön 07 2025
  • 9
    2 800 kr
    Sön 07 2025
  • 11
    2 700 kr
    Sön 07 2025
  • 9
    2 600 kr
    Sön 07 2025
  • 11
    2 500 kr
    Sön 07 2025
  • 9
    2 400 kr
    Sön 07 2025
  • 11
    2 300 kr
    Sön 07 2025
  • 9
    2 200 kr
    Sön 07 2025
Visa alla

Slagavgift 50 SEK ink. moms