Qianlong 1796-1795, polykrom dekor i famille rose, delvis förgylld, flätade hänklar med fästen i relief, höjd 14, diameter 10 (mynning med spricka och smärre nagg)

Auktionen startar 1 december 17:00
Värdering 1 000 kr

  • Inga bud att visa

OBS! endast förhandsvisning, text kan ändras/uppdateras! mer objekt kommer, komplett katalog 22/11