Stockholmsarbete sent 1700-tal, träskuren förgylld dekor, övre och nedre fält med gouachemålningar, krön av skuren rosett, tvådelat glas varav det övre senare, 119x48 (ett övre hörn med skada)

  • 7
    1 900 kr
    Sön 07 2025
  • 5
    1 800 kr
    Sön 07 2025
  • 5
    1 700 kr
    Sön 07 2025
  • 6
    1 600 kr
    Sön 07 2025
  • 5
    1 100 kr
    Lör 06 2025
  • 4
    1 000 kr
    Lör 06 2025
  • 4
    600 kr
    Lör 06 2025
  • 3
    550 kr
    Lör 06 2025
  • 2
    500 kr
    Mån 01 2025
  • 1
    450 kr
    Mån 01 2025
Visa alla

Slagavgift 50 SEK ink. moms