6. Spegel gustaviansk sent 1700-tal
träskuren delvis genombruten dekor, girlanger och urnor, förgylld med bladguld och slagmetall, senare delat glas, 88x35 (smärre ytslitage)
Auktionen startar 1 december 17:00
- 11 000 kr
Tis 19 2024 - 21 000 kr
Tis 19 2024 - 1700 kr
Tis 19 2024 - 2650 kr
Tis 19 2024 - 1600 kr
Tis 19 2024 - 2550 kr
Tis 19 2024 - 1500 kr
Tis 19 2024 - 2450 kr
Tis 19 2024 - 1400 kr
Tis 19 2024 - 2350 kr
Tis 19 2024