32. Stan Wys f.1949
skulptur kvinnofigur, patinerad brons, monterad på stensockel, signerad 1997 och numrerad 3/12, höjd 27
- 83 300 kr
Sön 07 2025 - 73 200 kr
Sön 07 2025 - 83 200 kr
Sön 07 2025 - 73 100 kr
Sön 07 2025 - 43 000 kr
Sön 07 2025 - 42 800 kr
Lör 06 2025 - 62 700 kr
Lör 06 2025 - 42 600 kr
Lör 06 2025 - 62 500 kr
Lör 06 2025 - 42 400 kr
Lör 06 2025
Slagavgift 50 SEK ink. moms