58. Tallrikar 3 stycken 1700-tal
Rörstrand fajans, spegel med dekor i starkeldsblått av fågel på kvist, kant md dekor av humle, diameter 22,5 (nagg, en med konstlagning, sprickor)
Auktionen startar 1 december 17:00
- 1300 kr
Ons 20 2024