2. Tomte 1930/40-tal
papier maché, röd rock i flanell, korg med paket, belysning i julgran och lykta, har sannolikt stått i ett skyltfönster, höjd 67 (åldersrelaterat slitage, ytsmuts)
Auktionen startar 1 december 17:00
- 11 300 kr
Tis 19 2024 - 51 200 kr
Tis 19 2024 - 11 100 kr
Tis 19 2024 - 51 000 kr
Tis 19 2024 - 1950 kr
Tis 19 2024 - 1750 kr
Tis 19 2024 - 4700 kr
Tis 19 2024 - 1650 kr
Lör 16 2024 - 3650 kr
Lör 16 2024 - 1600 kr
Lör 16 2024