26. Vitrinskåp/monter Louis XVI-stil c.1900
rikt träskuren förgylld dekor, bakstycke, botten och skiva i spegelglas, ett hyllplan i glas, öppningsbar på sidorna med dörrar, etikettmärkt, höjd 120, bredd 113, djup 35 (nyckel saknas, smärre bruksslitage)
- 76 400 kr
Sön 07 2025 - 96 200 kr
Sön 07 2025 - 76 200 kr
Sön 07 2025 - 96 000 kr
Sön 07 2025 - 75 800 kr
Sön 07 2025 - 95 600 kr
Sön 07 2025 - 75 400 kr
Sön 07 2025 - 95 200 kr
Sön 07 2025 - 75 000 kr
Sön 07 2025 - 94 900 kr
Sön 07 2025
Slagavgift 50 SEK ink. moms