rikt träskuren förgylld dekor, bakstycke, botten och skiva i spegelglas, ett hyllplan i glas, öppningsbar på sidorna med dörrar, etikettmärkt, höjd 120, bredd 113, djup 35 (nyckel saknas, smärre bruksslitage)

  • 7
    6 400 kr
    Sön 07 2025
  • 9
    6 200 kr
    Sön 07 2025
  • 7
    6 200 kr
    Sön 07 2025
  • 9
    6 000 kr
    Sön 07 2025
  • 7
    5 800 kr
    Sön 07 2025
  • 9
    5 600 kr
    Sön 07 2025
  • 7
    5 400 kr
    Sön 07 2025
  • 9
    5 200 kr
    Sön 07 2025
  • 7
    5 000 kr
    Sön 07 2025
  • 9
    4 900 kr
    Sön 07 2025
Visa alla

Slagavgift 50 SEK ink. moms