40. Vivianna Torun Bülow-Hübe
ring 18k, "Mobius" 1960-tal för Georg Jensen, signerad Torun, nr. 899, storlek nu 16/50 men reglerbar, vikt 14,36 gram (smärre bruksslitage)
- 1314 500 kr
Sön 07 2025 - 1414 000 kr
Sön 07 2025 - 1514 000 kr
Sön 07 2025 - 1413 500 kr
Sön 07 2025 - 1213 000 kr
Sön 07 2025 - 1212 500 kr
Sön 07 2025 - 1312 000 kr
Sön 07 2025 - 1211 500 kr
Sön 07 2025 - 811 000 kr
Lör 06 2025 - 1110 500 kr
Lör 06 2025
Slagavgift 50 SEK ink. moms