ring 18k, "Mobius" 1960-tal för Georg Jensen, signerad Torun, nr. 899, storlek nu 16/50 men reglerbar, vikt 14,36 gram (smärre bruksslitage)

  • 13
    14 500 kr
    Sön 07 2025
  • 14
    14 000 kr
    Sön 07 2025
  • 15
    14 000 kr
    Sön 07 2025
  • 14
    13 500 kr
    Sön 07 2025
  • 12
    13 000 kr
    Sön 07 2025
  • 12
    12 500 kr
    Sön 07 2025
  • 13
    12 000 kr
    Sön 07 2025
  • 12
    11 500 kr
    Sön 07 2025
  • 8
    11 000 kr
    Lör 06 2025
  • 11
    10 500 kr
    Lör 06 2025
Visa alla

Slagavgift 50 SEK ink. moms