21. Brudkrona tidigt 1900-tal silver
troligen Schweiz, stämplad 925 samt svensk importstämpel, infattad paste, vikt ca. 85 gram, höjd 4,5, diameter 9 (en pastesten saknas)
Auktionen startar 1 december 17:00
- 21 300 kr
Tors 21 2024 - 31 200 kr
Tors 21 2024 - 21 100 kr
Ons 20 2024 - 31 000 kr
Ons 20 2024 - 2950 kr
Ons 20 2024 - 3900 kr
Ons 20 2024 - 2850 kr
Ons 20 2024 - 1800 kr
Ons 20 2024 - 1400 kr
Ons 20 2024 - 2350 kr
Ons 20 2024