etsning "Flora Suecia 1", signerad, atergo anteckningar, bildmått 29x22, rammått 68x58

Auktionen startar 1 december 17:00
Värdering 1 500 kr

  • Inga bud att visa

OBS! endast förhandsvisning, text kan ändras/uppdateras! mer objekt kommer, komplett katalog 22/11